Masters

Het doel van dit concept is om de spelers zoveel mogelijk te gaan laten tennissen buiten de trainingen om. Hier krijgen de spelers dan punten voor die in een klassement worden bijgehouden. De winnaar van het klassement wint een hele grote wisselbeker en een privéles. Het klassement is opgedeeld in een jongens en een meisjesklassement.

De punten zijn te verdienen op de volgende manier:

– Vrijspelen met een vriendje of een van de ouders:5 punten per uur
– Vrijspelen tegen de muur op HTC: 3 punten per uur
– Deelname aan een toernooi: 20 punten
– Winnen wedstrijd in een toernooi: 2 punten
– Winnen wedstrijd in een toernooi in categorie hoger: 4 punten
– Toernooiverloop: 3e plaats 3 punten, 2e plaats 5 punten en 1e plek 10 punten
– Toernooiverloop categorie hoger dan huidige sterkte: 3e plaats 6 punten, 2e plaats 10 punten en 1e plek 20 punten
– Deelname aan evenement op de club of andere club: 20 punten

Maandelijks evenement: Elke maand is er een speciale opdracht waar je meer punten mee kan verdienen.
– Januari: In Januari wordt het bekijken van wedstrijden van de Australian Open extra beloond. Elke wedstrijd die wordt bekeken is 5 punten waard! Ook dit noteren op de puntenlijst!
– Februari: In Februari gaan we werken aan de vastheid van de slagen. Ik ben daarom benieuwd om te zien wat jullie record is tegen de muur of met een medespeler waarbij je verplicht om de beurt een forehand en backhand moet spelen. Degene met de meeste keren verdient 10 punten, de nummer 2 verdient 9 punten etc.
– Maart: Elke (oefen)wedstrijd die jullie spelen levert deze maand een extra 2 punten op.
– April/Mei: Vrij spelen punten worden verdubbeld.
– Jun/Jul/Aug: Deelname aan toernooi en evenement extra punten
– September: Zit-challenge
– November/December: Touwtje-springen. Deelname = 10 punten, winnaar is 10 punten, nr 2 9 etc.

puntenJanuariFebruarimaart-junijuli-aug-septOpgeteld
Sarah6067,552111,5291
Jasmijn668400114
Sabine7211031114
Guus van gestel300452398
Yara10056883
Annelin38003977
Hilde321152674
Robin 010105373
Lynn91004867
guus b271023060
Karlijn32002557
Esmee01504257
christian 0003636
Britt9100019
Erik 1800018

*update 1 november