Uitslag Masters 2020

Afgelopen jaar hebben weer veel jeugdspelers meegedaan aan de Masters. Dit houdt in dat de kinderen buiten hun trainingen om vrij hebben gespeeld, aan toernooien mee hebben gedaan of andere opdrachten hebben uitgevoerd om punten te halen.
De einduitslag is als volgt:

puntenJanuariFebruarimaart-junijuli-aug-septnov-decOpgeteld
Sarah6067,552111,50291
Sabine72110317121
Jasmijn6684000114
Guus van gestel3004523098
Yara100568083
Hilde3211526781
Robin 0101053780
Annelin380039077
Lynn910048774
guus b2710230060
Karlijn320025057
Esmee015042057
christian 00036036
Britt91000019
Erik 18000018

Dit betekent dat we bij de meiden Sarah als winnares hebben en bij de mannen is Guus de winnaar. Zij krijgen daarom de wisselbeker mee naar huis! Daarnaast zullen de kinderen met veel punten privélessen ontvangen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *