Ladder competitie 4 april tot 16 mei

De ladder competitie is momenteel in volle gang op HTC. De banen zijn steeds meer bezet, mede dankzij de vele wedstrijden die er worden gespeeld voor de ladder. Alle spelers spelen 2 wedstrijden binnen 6 weken, op een zelf te bepalen dag en tijd.

We zijn de tennisladder met 119 deelnemers gestart, de 2e ronde hebben we nu 148 deelnemers aan de enkelspelladder! De dubbel start met 124 deelnemers aan hun eerste ronde. Elke 6 weken zal de tennisladder een update krijgen en worden de poules opnieuw ingedeeld.

Wil je inschrijven voor de volgende serie die start op 16 mei? Stuur dan een appje naar 06-33754347

meer info?

Uitslag Masters 2020

Afgelopen jaar hebben weer veel jeugdspelers meegedaan aan de Masters. Dit houdt in dat de kinderen buiten hun trainingen om vrij hebben gespeeld, aan toernooien mee hebben gedaan of andere opdrachten hebben uitgevoerd om punten te halen.
De einduitslag is als volgt:

puntenJanuariFebruarimaart-junijuli-aug-septnov-decOpgeteld
Sarah6067,552111,50291
Sabine72110317121
Jasmijn6684000114
Guus van gestel3004523098
Yara100568083
Hilde3211526781
Robin 0101053780
Annelin380039077
Lynn910048774
guus b2710230060
Karlijn320025057
Esmee015042057
christian 00036036
Britt91000019
Erik 18000018

Dit betekent dat we bij de meiden Sarah als winnares hebben en bij de mannen is Guus de winnaar. Zij krijgen daarom de wisselbeker mee naar huis! Daarnaast zullen de kinderen met veel punten privélessen ontvangen.

Overzicht 2020

Nu we het nieuwe jaar in gaan, is het een mooi moment om even terug te blikken naar het afgelopen jaar. Een jaar vol onzekerheid, angst maar ook kansen. Wij hebben als tennissport het geluk dat we makkelijk afstand kunnen houden en zo zijn we één van de weinige sporten die nog door kunnen gaan in deze rare tijd. Wat heeft dit nu betekent voor de aantal lesuren, leden etc?

Allereerst begin ik even met de enquête uitslagen. Afgelopen maand hebben alle 16+ leerlingen een enquête ingevuld via een word-bestand of Surveymonkey. 80 leerlingen hebben dit uiteindelijk gedaan en dit zorgde voor de volgende uitslagen.

  • 100% van alle leerlingen zou de club aanbevelen bij andere mensen. (hopelijk doen jullie dit dan ook) Vaak kwam de reden voorbij dat er vaak banen vrij zijn, dat ze goed ontvangen zijn als beginnend lid en dat er binnenbanen zijn waar je zonder extra kosten gebruik van kan maken.
  • Het gemiddelde cijfer voor de trainingen is een 8,3. De leerlingen zijn over het algemeen erg tevreden. Ook kregen we bruikbare feedback waar we mee aan de slag kunnen om de trainingen nog meer op de leerlingen af te stemmen.
  • De trainers kregen gemiddeld een 8,7. Zij worden als enthousiast, betrokken en vaardig beoordeeld.
  • Er kwamen leuke ideeën uit de enquête voort zoals een theorieavond voor mentale weerbaarheid. Hier gaan wij weer werk van maken!

Wat betekende het nu voor de trainingen qua aantallen?
De tennisschool startte in de zomer van 2018 met het overnemen van de trainingen. We vergelijken de cijfers even met het startmoment:

  • In de zomer van 2018 hadden we 32 tenniskids die trainden, daarvan deden er 48% mee aan de competitie voor de jeugd.
  • We hebben nu 57 tenniskids op les, tijdens de laatste competitie deed 82,5% mee met de competitie!
  • Het aantal lesuren in 2018 stond in de zomer op 35,25, verdeeld over twee trainers.
  • Het aantal lesuren nu staat op 54, verdeeld over 4 trainers. Dit is een groei van 53%
  • Het aantal leden dat traint was procentueel gezien in 2018 29,70% van alle leden.
  • Nu staat de teller op 45,34% van alle leden.

Wij hopen het komende jaar weer verder door te kunnen groeien met de tennisclub en zodoende er weer een groot feest van te maken in Son!

Recordhouder 4-puntenspel

Afgelopen twee weken hebben we het 4-punten spel gedaan met de forehand en backhand. Na 10 ballen konden we dan een score noteren.
Lang stond trainer Stefan met 34 punten bovenaan en was het record bij de leerlingen 32, van oa Raymond en Bart. Maar toen was Maarten van Beek nog niet geweest. Met een score van 37 wist hij een hele hoge high-score neer te zetten. Chapeau!

Lidmaatschap voor 3 maanden

Heeft u ook altijd eens gedacht… het wordt tijd voor een andere sport, maar ik wil niet direct een heel jaar lid worden. Ik wil de nieuwe sport eerst even proberen en de vereniging leren kennen. Hiervoor hebben wij iets voor u. Maak nu kennis met tennis voor 3 maanden.
Voor deze 3 maanden krijgt u:

  • Toegang tot het park met een pasje
  • Altijd de mogelijkheid van vrij tennissen
  • Deelname aan de toss-avond iedere woensdag. Dit is op basis van een vrije inloop en aanmelding vooraf is niet nodig. (kijk op de website voor de exacte data)
  • Toegang tot de tennishal (als deze niet is gereserveerd)
  • De 3 maanden gaan in op het moment van inschrijven. Zo kunt u in 3 maanden de sport proberen en vooral de vereniging leren kennen.

De kosten hiervan zijn slechts € 39,95.

Formulieren graag mailen naar: ledenadministratie@htcsontennis.nl