De ‘Matchmaker’

Nu de competitie en het open toernooi op zijn einde lopen wil ik de leden van HTC toch de mogelijkheid bieden om wat leuke potjes te spelen op het eigen niveau. Voorheen deden we dit tijdens de Corona periode met de Ladder, daarna via de MatchApp. Daar moest je binnen een bepaalde tijd je wedstrijd gespeeld hebben waarna je in een volgende ronde gelijk weer ingedeeld werd.

Ik pas het nu iets aan, tot aan 23 juli zal ik de Matchmaker zijn. Je kan je vrijblijvend aanmelden voor een wedstrijd door een appje naar mij te sturen. Ik geef je dan een tegenstander, of tegenstanders als je wil dubbelen en als je klaar bent en je wil weer een nieuwe tegenstander stuur je mij opnieuw een bericht. Je plant de wedstrijd met je tegenstander(s) zelf in. De uitslag van de wedstrijd is nu niet van belang, je mag mij alleen zelf aangeven of je een moeilijkere of makkelijkere opponent wil.

Hopelijk zie ik weer veel leuke potjes voorbij komen op deze manier!

De toernooilijst van de zomer 2022 staat online

Na 2 jaar met weinig tot geen toernooien kunnen we eindelijk weer genieten van wedstrijdtennis. Aangezien het af en toe best een doolhof kan zijn wat betreft toernooien heb ik een lijst gemaakt met links richting de toernooien zodat je je makkelijk in kan schrijven.

We verwachten natuurlijk sowieso dat je meedoet met het toernooi op HTC. Voor de senioren is dit het toernooi van 11 juni t/m 19 juni:
HTC SON TENNIS BAVARIA 0.0PEN 2022 | MijnKNLTB (toernooi.nl)
En voor de jeugd is dit het VDL GL-Precision toernooi van 23 juli t/m 29 juli:
VDL GL-Precision Open Jeugd HTC Son 2022 | MijnKNLTB (toernooi.nl)

Indeling zomer 2022

Na heel veel gepuzzel is de nieuwe indeling rond. Dit betekent echter niet dat deze al definitief is, aangezien er nog wijzigingen zullen zijn omdat tijden/niveaus niet altijd kloppen. Sta je nu niet op de lijst en had je je wel ingeschreven, stuur dan een bericht naar Stefan via de whatsapp: 06-33754347. Volgens mij heb ik iedereen kunnen plaatsen, maar het kan zijn dat bij het puzzelen er iets fout is gegaan.

Inschrijven zomercyclus

Er kan vanaf nu weer officieel worden ingeschreven voor de komende zomer-periode die eind maart/begin april zal starten. Net als met de afgelopen winter-periode lijkt het een drukke serie te worden, dus wees op tijd met inschrijven, anders kan je plekje wel eens weg zijn. We zitten namelijk redelijk aan de max met lesuren als we kijken naar de maximale baanbezetting die we mogen hebben als trainers.

Ladder competitie gaat over in MatchApp

Beste ladderdeelnemers,
Sinds de uitbraak van corona heb ik met veel plezier de ladderwedstrijden voor de club georganiseerd en bijgehouden. Tijdens de corona-pandemie zijn er zo de afgelopen 2 jaar veel wedstrijden gespeeld. Nu is er door de KNLTB een app gebouwd om laddercompetities te organiseren op clubs wat er voor zorgt dat ik de uitslagen niet meer hoef bij te houden op de website en mij dus veel tijd bespaart en voor jullie zelf hopelijk dus ook fijner is. Je kan je tot 28 februari opgeven:

  • Download de KNLTB Match app (iOS of Android)
  • Ga naar Flexcompetities
  • Zoek en geef je op voor 1 of meerdere ladder(s): Tennisschool Stefan Jorna
  • Voor dubbel moeten beide spelers de app downloaden, 1 speler geeft daarna het team op.

Groet,

Stefan

Voorlopige* Ladder indeling 28 november t/m 23 januari

De indeling voor de volgende periode van 8 weken is weer bekend! In de vorige periode is er door de competitie een hoop wedstrijden niet voltooid, vandaar dat de lijst een flink stuk is verandert. In verband met de naderende kou/slecht weer ga ik er van uit dat jullie tijdig je afspraken maken. Wees niet te afwachtend in het sturen van berichten, toon je interesse en wil om de wedstrijd in te plannen! Wacht wel nog even 2 dagen met het inplannen van de wedstrijden, want er zal altijd nog wat geschoven gaan worden met de indeling ivm afmeldingen/instromen.

Uitslag Masters 2020

Afgelopen jaar hebben weer veel jeugdspelers meegedaan aan de Masters. Dit houdt in dat de kinderen buiten hun trainingen om vrij hebben gespeeld, aan toernooien mee hebben gedaan of andere opdrachten hebben uitgevoerd om punten te halen.
De einduitslag is als volgt:

puntenJanuariFebruarimaart-junijuli-aug-septnov-decOpgeteld
Sarah6067,552111,50291
Sabine72110317121
Jasmijn6684000114
Guus van gestel3004523098
Yara100568083
Hilde3211526781
Robin 0101053780
Annelin380039077
Lynn910048774
guus b2710230060
Karlijn320025057
Esmee015042057
christian 00036036
Britt91000019
Erik 18000018

Dit betekent dat we bij de meiden Sarah als winnares hebben en bij de mannen is Guus de winnaar. Zij krijgen daarom de wisselbeker mee naar huis! Daarnaast zullen de kinderen met veel punten privélessen ontvangen.